Skip to main content

Parcel · Map 068-108-021A-2

426 S EAGLE ST

Owner: NADEAU JORDAN PATRICK & MIKAYLA LYN; TRUSTEES OF THE JORDAN PATRICK NADEAU &

Assessed value

$287,350

$216,720 bldg · $70,630 land

Est. annual tax

$11,370

39.57 mills · FY2026

Acreage

Land use

Residential

RA1

Year built

2020

2,131 sqft

Building

Style
Ranch
Year built
2020
Living area
2,131 sqft · 1.0 story