Skip to main content

Parcel · Map 081-133-017

70 LAKEVIEW RD

Owner: SHURACK RONALD J

Assessed value

$81,550

$43,050 bldg · $38,500 land

Est. annual tax

$3,227

39.57 mills · FY2026

Acreage

Land use

Residential

RA-2L

Year built

1978

620 sqft

Building

Style
Ranch
Year built
1978
Living area
620 sqft · 1.0 story

70 LAKEVIEW RD — Plymouth Land Records