Skip to main content

Parcel · Map 081-130-039

52 LAKEVIEW RD

Owner: BAKER LYNN

Assessed value

$123,200

$84,700 bldg · $38,500 land

Est. annual tax

$4,875

39.57 mills · FY2026

Acreage

Land use

Residential

RA-2L

Year built

1998

1,008 sqft

Building

Style
Ranch
Year built
1998
Living area
1,008 sqft · 1.0 story
Exterior
Vinyl Siding
Heat
Electric Baseboard · Electric

Recorded sales

  1. Oct 18, 2007

    Bk/Pg OPM-70009

    $157,500

More on Lakeview Rd