Skip to main content

Parcel · Map 072-061-005A

361 CARTER RD

Owner: MICHAUD NELSON & LORI

Assessed value

$157,570

$106,820 bldg · $50,750 land

Est. annual tax

$6,235

39.57 mills · FY2026

Acreage

Land use

Residential

RA1

Year built

2000

1,716 sqft

Building

Style
Cape
Year built
2000
Living area
1,716 sqft · 1.7 stories