Skip to main content

Parcel · Map 081-124-036

97 FALL MT LAKE RD

Owner: FONTAINE GREGORY

Assessed value

$127,330

$57,260 bldg · $70,070 land

Est. annual tax

$5,038

39.57 mills · FY2026

Acreage

Land use

Residential

RA-2L

Year built

1977

924 sqft

Building

Style
Ranch
Year built
1977
Living area
924 sqft · 1.0 story
Exterior
Alum/Vinyl Siding
Heat
Hot Water · Oil

Recorded sales

  1. Nov 7, 2018

    Bk/Pg OPM-180034

    $175,000

More on Fall Mt Lake Rd