Skip to main content

Parcel · Map 091-124-025

45 OVERLOOK RD

Owner: KUSEK STEVEN MPME

Assessed value

$144,480

$105,140 bldg · $39,340 land

Est. annual tax

$5,717

39.57 mills · FY2026

Acreage

Land use

Residential

RA-2L

Year built

2003

1,536 sqft

Building

Style
Colonial
Year built
2003
Living area
1,536 sqft · 1.8 stories
Exterior
Alum/Vinyl Siding
Heat
Hot Water · Oil

Recorded sales

  1. May 2, 2016

    Bk/Pg OPM-150107

    $132,670

More on Overlook Rd