Skip to main content

Parcel · Map 072-138-006A

93 WILTON RD

Owner: SIERACKI ROBERT G & CAROL J

Assessed value

$147,910

$98,000 bldg · $49,910 land

Est. annual tax

$5,853

39.57 mills · FY2026

Acreage

Land use

Residential

RA1

Year built

1995

1,544 sqft

Building

Style
Cape
Year built
1995
Living area
1,544 sqft · 1.7 stories