Skip to main content

Parcel · Map 083-138-049

18 WATCH TOWER RD

Owner: CALABRESE JOHN & LISA

Assessed value

$176,540

$121,240 bldg · $55,300 land

Est. annual tax

$6,986

39.57 mills · FY2026

Acreage

Land use

Residential

RA1

Year built

2005

1,288 sqft

Building

Style
Raised Ranch
Year built
2005
Living area
1,288 sqft · 1.0 story