Skip to main content

Parcel · Map 093-110-002-1

225 MT TOBE RD

Owner: GENTILE CAMPGROUND LLC

Assessed value

$165,410

$60,900 bldg · $104,510 land

Est. annual tax

$6,545

39.57 mills · FY2026

Acreage

Land use

Commercial

RA1

Year built

2009

1,444 sqft

Owner mailing

ROUTE 262 MT TOBE RD, PLYMOUTH, CT

Different from property address (absentee owner)

Building

Style
Club House
Year built
2009
Living area
1,444 sqft · 1.0 story