Skip to main content

Parcel · Map 108-139-003-2C

10 COUNTRY GARDEN CT

Owner: LUPACHINO PETER

Assessed value

$121,870

$79,100 bldg · $42,770 land

Est. annual tax

$4,822

39.57 mills · FY2026

Acreage

Land use

Vacant Land

RA1

Year built

2020

3,748 sqft

Building

Style
Cape
Year built
2020
Living area
3,748 sqft · 1.5 stories