Skip to main content

Parcel · Map 093-110-002A

269 MT TOBE RD

Owner: GENTILE DANIEL R

Assessed value

$139,230

$90,650 bldg · $48,580 land

Est. annual tax

$5,509

39.57 mills · FY2026

Acreage

Land use

Residential

RA1

Year built

1990

1,284 sqft

Building

Style
Raised Ranch
Year built
1990
Living area
1,284 sqft · 1.0 story